Rubriky
CESTY

Televizní stolek ROSE – luxusní kousek pro váš obývací pokoj

Televizní stolek ROSE je skvělým řešením pro váš obývací pokoj. S nádherným designem a dostatečně velkým odkládacím prostorem pro vaši televizi se hodí do jakéhokoliv interiéru. Navíc, díky úložnému prostoru v podobě dvou prostorných, uzavíratelných skříněk, uschováte i své osobní věci, které potřebujete mít na dosah ruky.

Kvalitní materiály

Televizní stolek ROSE je vyroben z kvalitní melaminem potažené dřevotřísky. Tento materiál je odolný vůči poškrábání a zajišťuje dlouhou životnost vašeho televizního stolku ROSE. Stůl je k dispozici v barvách bílá a dub.

Praktické rozměry

Televizní stolek ROSE má rozměry 145 cm x 49,8 cm x 36,8 cm, s police o rozměrech 70 cm x 11 cm x 30 cm. Tyto rozměry zajišťují dostatečný prostor pro vaši televizi a další zařízení, jakými jsou například herní konzole nebo reproduktory.

Tip: Pokud hledáte stylový a praktický televizní stolek, rozhodně byste měli vyzkoušet televizní stolek ROSE. Naleznete ho zde: https://www.sidonia.cz/produkt/asir-televizni-stolek-rose-orech-kremovy.

Závěr

Televizní stolek ROSE je kvalitním a praktickým řešením pro vaše potřeby v obývacím pokoji. Díky svému designu, úložným prostorům a dostatečné velikosti se hodí do každého domova. Pokud hledáte televizní stolek, rozhodně dejte ROSE šanci.