Rubriky
CESTY

Stylový koberec Hanse Home Celebration Plume – žluto-šedá elegance do vašeho interiéru, rozměr 80 x 150 cm


Stylový koberec Hanse Home Celebration Plume – žluto-šedá elegance do vašeho interiéru

Koberec, který nejen dobře vypadá, ale zároveň se díky svým praktickým vlastnostem rychle zabydlí v každé domácnosti

Koberec, který se může pyšnit nejen krásným designem, ale také praktickými vlastnostmi, je přání každého z nás. A právě takovým kouskem je stylový koberec Hanse Home Celebration Plume o rozměrech 80 x 150 cm.

Díky svým odolným polypropylenovým vláknům je tento koberec snadno udržovatelný a antistatický, což zaručuje bezproblémové vysávání nečistot a prachu.

Kousky z kolekce Celebration zaujmou na první pohled

Jedinečný design a kvalita zpracování – to jsou hlavní atributy, které charakterizují kousky z kolekce Celebration.

Okrasnou část tohoto kolekčního koberečku tvoří světle šedá plocha s nápadným plumenitým motivem v kontrastní barvě.

Takovýto koberec bude perfektním doplňkem každého interiéru, neboť dokáže s vynikající lehkostí sladit celkovou barevnou koncepci a prosvětlit tak každý pokoj.

Hanse Home – akcenty pro stylový byt

Vybrat si kvalitní koberec, který se může pochlubit nejen originálním designem, ale také praktičností, je možné i při nižších požadavcích na cenu.

Jmenovitě výrobky značky Hanse Home jsou skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi zajímavé akcenty ve svém obydlí, a přitom nechtějí utratit vysokou částku.

Tento koberec není výjimkou a může naplno uplatnit své kvality nejen v moderním bytě, ale i v tradičním rodinném domě s klasickým nábytkem.

Spojte příjemné s užitečným s kobercem z Isolund.cz

Prohrabáváte se v nespočtu webových stránek, abyste našli ten správný koberec, který váš interiér uvede do nové roviny? Přestaňte a přejděte na stránky www.isolund.cz.

Zde naleznete nejen koberce s neuvěřitelně poutavým designem, ale také kousky, které se mohou pochlubit vysokou kvalitou a praktickými vlastnostmi, jako např. snadnou údržbou, odolností proti oděru a třesení vláken.

V nabídce máme rozmanitý sortiment koberců, které jsou vhodné nejen do bytu, ale i do kanceláře, ložnice apod.

Dovolte nám, abychom vám představili jeden z našich nejžádanějších kousků, žluto-šedý koberec Hanse Home Celebration Plume, o rozměrech 80 x 150 cm.

Nenechte si ujít tuto příležitost a zkuste tento stylový koberec už dnes!

Pokud si oblíbíte tento koberec, nebudete muset přemýšlet nad tím, jak dokonale vyplnit prázdné místo na podlaze.

V naší nabídce naleznete tento kousek za skvělou cenu a co jsou nejhodnotnější vlastnosti Hanse Home Celebration Plume? Je to bezesporu precizní zpracování, skvělý antistatický efekt a vysoká odolnost proti vyblednutí a poškození.

Tak neváhejte a zakupte si tento krásný koberec hned teď, kliknutím na odkaz https://www.isolund.cz/produkt/zluto-sedy-koberec-hanse-home-celebration-plume-80-x-150-cm.