Rubriky
CESTY

Stylová dřevěná police House Nordic Forno s koženými úchytkami – trendy doplněk do moderního interiéru!

Pokud se domácí džungle v květináčích rozrůstá a místo v bytě dochází, pomocnou ruku vám podají poličky. Třeba tato z kolekce House Nordic Forno, která je vyrobena z kaučukového dřeva a má originální kožené uchycení do zdi.

Doplněk pro každý interiér

Dřevěná police s koženými úchytkami House Nordic Forno je dokonalým doplňkem pro moderní interiéry. Jednoduchý a elegantní design se hodí ke všem stylům bydlení a snadno se přizpůsobí každému prostoru. V nabídce naleznete tuto polici v několika variantách velikosti, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

dřevěná police s koženými úchytkami

Jak vyrobit vlastní rostlinnou stěnu

Pokud máte rádi zeleň a celé bydlení chcete provonět čerstvým vzduchem, určitě vás zaujme nápad na vlastní rostlinnou stěnu. Stačí si pořídit několik kovových květináčů, různé druhy rostlin a samozřejmě dřevěnou polici s koženými úchytkami House Nordic Forno, kam je umístíte. Díky tomu vytvoříte originální prvek, který zaujme každého návštěvníka a zároveň vám bude sloužit jako skvělá dekorace.

rostlinná stěna

Originální kožené uchycení

Díky koženým úchytkám získává dřevěná police House Nordic Forno extra přidanou hodnotu. Tyto úchytky totiž nejenom působí velmi stylově, ale zároveň jsou velmi praktické. Díky nim můžete na poličku uskladnit větší množství věcí, aniž by se vám něco z toho shodilo. Široká škála barev kožených úchytů umožňuje snadnou kombinaci s ostatním nábytkem a doplňky.

kožené uchycení

Kaučukové dřevo jako základní stavební kámen

Jako základní stavební materiál pro tuto dřevěnou polici bylo zvoleno kaučukové dřevo. Jedná se o materiál, který je charakteristický pevností, odolností a krásnou texturou. Kaučukové dřevo je navíc ekologickou variantou, jelikož se získává z kaučukovníkového stromu, který má velmi krátkou zralost. V důsledku toho se minimalizuje negativní dopad na životní prostředí.

kaučukové dřevo

Závěr

Pokud hledáte moderní doplněk do svého bytu, který bude opravdu funkční a zároveň stylový, nemůžete minout dřevěnou polici House Nordic Forno s koženými úchytkami. Kombinace kaučukového dřeva s koženým uchycením a jednoduchým designem tvoří elegantní, ale zároveň praktický doplněk, který bude osvěžením pro každý interiér.

Zajímá vás více informací o této dřevěné polici? Navštivte web společnosti Bestnabytek.cz, kde naleznete širokou nabídku designového nábytku pro váš domov: www.bestnabytek.cz.