Rubriky
CESTY

Stolík Elmax – moderní design a vysoká kvalita zpracování

Stolík Elmax

Stolík Elmax je vyroben z laminovaných desek a dodávaný v dekoru bílá+buk Fjord s ABS hranami. Je to kvalitní nábytek, který se pyšní moderním designem a dokonalým zpracováním. Rozměry stolíku jsou šířka 69cm, výška 58cm a hloubka 51cm.

Designový kousek pro váš interiér

Stolík Elmax je skvělým doplňkem moderního bydlení. Jeho jednoduché tvary a čisté linie vyniknou v každém interiéru. Elegantní kombinace bílé a buku dodává stolíku svěží a příjemný vzhled, který osvěží váš obývací pokoj.

Vysoká kvalita zpracování

Stolík Elmax je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Laminované desky jsou velmi odolné a snadno se udržují čisté. Hrany jsou opatřeny ochrannou ABS vrstvou, která chrání stolík před poškozením a zajišťuje pevnost a stabilitu konstrukce.

Stolík Elmax

Lahodné pro oko, pohodlné pro použití

Stolík Elmax je nejen krásným designovým kouskem, ale také praktickým a pohodlným doplňkem vašeho obývacího pokoje. Jeho rozměry jsou ideální pro umístění kolem vaší sedací soupravy a poskytnou vám dostatek místa pro umístění nápojů a malých předmětů. Navíc, stolík Elmax je velmi snadno sestavit a demontovat, takže ho můžete snadno přemísťovat podle vašich potřeb.

Zajímá vás stolík Elmax?

Pokud máte zájem o tento moderní stolík, navštivte stránku https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/stolik-elmax a objednejte si ho ještě dnes. Stolík Elmax vám bude dodán v demontu, ale díky jednoduchému sestavení ho snadno složíte a připravíte ke svému použití.

Objednat stolík Elmax ještě dnes