Rubriky
CESTY

Skvělý komfort s modrým sametovým polštářem House Nordic Luso ø 45 cm

Okuste závan moderního bydlení s kapkou luxusu. Tento vánek přinesete do své domácnosti díky značce House Nordic. Zamilujte se do sametu a jeho šarmu. Jeho sofistikovaný design udělá nesmírnou parádu v celém vašem domě.

O značce:

Značka House Nordic se sídlem v Dánsku se již více než 20 let zabývá distribucí designového nábytku. Základními atributy je pro tuto značku kvalitní materiál, funkční zpracovaní a moderní čistý scandi styl.

Tento nádherný vyšívaný polštář je dalším dokladem toho, jakým způsobem se značka House Nordic snaží dostat do života každého zákazníka nádherné detaily, které podtrhnou jedinečnost a pohodlí každého interiéru. Jestliže hledáte ten pravý kousek, který bude dokonalým doplňkem vašeho obývacího pokoje, zvolte právě modrý sametový polštář se sametovým potahem.“

modrý sametový polštář

Pohodlí v každé místnosti – to je dalším z atributů, který sametový polštář od House Nordic přináší. Jedná se o záruku toho, že váš spánek na pohovce bude jako v bavlnce. Tento polštář má dokonale navržené rozměry ø 45 cm a s jeho tloušťkou 12 cm poskytuje maximální pohodlí při každodenním užívání.

detail modrého sametového polštáře

Kvalita potahu je na vysoké úrovni, jelikož se jedná o luxusní sametový materiál, který dodává polštáři svůj stylový a uhlazený vzhled. Potah je uzavíratelný na zip, takže snadno můžete bez problémů sundat a vyprat. Polštářové výplně jsou vyrobeny z pořádného a pevného materiálu a jsou zabalené v polyesterové mikrovlákenné láhvi, což zajišťuje trvanlivost a dlouhodobou použitelnost.

koupit modrý sametový polštář od House Nordic

Polštář House Nordic přináší do vašeho života kousek luxusu, který si zasloužíte. Pokud chcete dokonalou harmonii a nádherný doplněk, rozhodně neváhejte a pořiďte si tento kousek do vaší domácnosti již dnes. Jedná se o báječný způsob, jak představit do vašeho interiéru nový design a komfort, který vám bude dělat radost každý den.