Rubriky
CESTY

Šedý porcelánový hrnek Design Letters Darling – recenze a specifikace


Minimalistický styl od Design Letters

Šálky značky Design Letters se vyznačují svým elegantním minimalismem, který do vaší domácnosti vnese svěží skandinávský styl. Jejich designový kreativní tým se inspiroval písmem Arne Jacobsen, legendárním dánským designérem. Výsledkem jsou minimalistické designy s výrazným charakterem, které budou vaší domácnosti slušet.

Pozitivní hesla pro lepší náladu

Šedý porcelánový hrnek Design Letters Darling je zdoben výrazným heslem, které naplní váš den pozitivní atmosférou. Motivující heslo se stalo populárním jenom díky této značce a jejímu kouzlu. Hrnek Darling bývá hbitě označovaný jako oblíbený doplněk do vaší domácnosti, který můžete využívat jak jako hezký keramický prvek, tak i jako praktický nástroj k pití a popíjení.

Kvalitní kostní porcelán

Porcelánové šálky značky Design Letters jsou vyrobené z kvalitního kostního porcelánu, který je charakteristický svou odolností a pevností. Produkty z tohoto populárního materiálu vynikají lehkostí a jedinečným šarmem. Díky jemné tekuté barvě porcelánu dokonale padnou do každého interiéru. Jejich jedinečný styl zaujme každého milovníka designového stylu.

Specifikace:

  • Objem hrnku: 300 ml
  • Výška hrnku: 8 cm
  • Průměr hrnku: 8 cm
  • Výrobce: Design Letters
  • Materiál: kostní porcelán

Odkaz na nákup hrnku

Pokud vás tento šedý porcelánový hrnek Design Letters Darling zaujal, můžete ho zakoupit na stránkách prodejce Sidonia.cz.

Pozn. Autora: Tento článek není sponzorován značkou Design Letters. Je to recenze na vlastní zkušenost.

Obrázky:

Šedý porcelánový hrnek Design Letters Darling
Šálky Design Letters