Rubriky
CESTY

Sada polstrování na židli Garth v barvě antracit 2 ks


– Nenáročný na údržbu a extra pohodlný

Všichni víme, jak důležité je mít pohodlné posezení na zahradě. Proto je ideální investovat do kvalitního zahradního nábytku. Ale co když se vám pohodlné posezení nelíbí kvůli tvrdému a nekomfortnímu sedadlu? Naštěstí existuje . Tento polstr je vyroben z lehkého materiálu, má extra polštářek v záhlaví a je velmi nenáročný na údržbu. Ale to není všechno – je také možné jej snadno odstranit a vyprat, díky všitému zipu.

Popis nábytku

je polstrovaný potah určený pro zahradní nábytek. Potah je vyroben z lehkého materiálu, který obsahuje bavlnu a polyester a má barvu antracitu. Polstrování obsahuje pěnové jádro obalené ovčím rounem, které zajišťuje extra pohodlí. Dále je potah vybaven všitým zipem, který umožňuje snadné odstranění a vyprání. Upevňovací pásky na zadním díle zaručují stabilitu a udrží polstrování na místě. má rozměry: 5 x 48 x 108 cm (v x š x d), sedací plocha má velikost 45 cm a opěrná plocha 63 cm.

Výhody a nevýhody

Výhody:

  • extra pohodlní
  • snadno odnímatelný potah s všitým zipem
  • nízká váha
  • nenáročný na údržbu

Nevýhody:

  • není vhodný pro křesla nebo jiný druh nábytku
  • sazenice mohou na bílém materiálu zůstat viditelné

Pokud hledáte extra pohodlí pro vaše zahradní posezení, vyzkoušejte . Není snadnější způsob, jak udělat z vašeho zahradního nábytku mnohem pohodlnější místo k relaxaci. A už se nemusejte bát trávit celé odpoledne sedící na tvrdé židli.

Objednat si lze například zde: https://www.velkynabytek.cz/produkt/sada-2-kusu-polstrovani-na-zidli-garth-antracit-2