Rubriky
CESTY

Růžová plechová dóza Dakls s nápisem Te Amo Puro, objem 1,1 l


Růžová plechová dóza Dakls s nápisem Te Amo Puro

Kam s ní umístit?

Rozhodně se nebojte experimentovat. Tato růžová plechová dóza Dakls s nápisem Te Amo Puro totiž dokáže vyniknout na různých místech a dodat jim ten správný nádech originality.

Nádoba na květiny

Zkuste si do ní nasadit bujné květinové aranžmá. Vyniknou v ní zejména živé květy, které doplní nápis Te Amo Puro a celkově tak vytvoří harmonický celek. Ideální volbou mohou být růže či levandule, ale spousta dalších rostlin se v plechové dóze z Dakls bude cítit stejně dobře.

Plechová dóza s nápisem Te Amo Puro

Skrýše na drobnosti

Zkuste se v myšlenkách přesunout na venkovskou usedlost, kde se louky plní koši úrody a stohy sena. Odpovídající atmosféru můžete vytvořit právě s růžovou plechovou dózou Dakls s nápisem Te Amo Puro. Skvěle se hodí na různé drobnosti, jako jsou klíče, drobné notýsky nebo úschovu kapesníků.

Dejte jí šanci v kuchyni

Ukáže se, že může skvěle fungovat i v kuchyni. Můžete ji využít na uskladnění necelých 500 gramů cukru, hrstky malin nebo třeba na sušené bylinky, jako je rozmarýn nebo oregano.

Růžová plechová dóza s nápisem Te Amo Puro v kuchyni

Závěr

Odložte nudné dekorační prvky a volte něco netradičního. S plechovou dózou Dakls s nápisem Te Amo Puro určitě nešlápnete vedle. Navíc, pokud si ji pořídíte přes odkaz: https://www.nabytekted.cz/produkt/ruzova-plechova-doza-dakls-te-amo-puro-1-1-l, získáte ji za speciální cenu.