Rubriky
CESTY

Rohová sedací souprava ESCADA – přírodní vzhled s provedením Sawana 14

Jednoduchá a přesto dokonalá sedací souprava Escada ve tvaru U. S originálním designem nožiček, které jsou vyrobeny z kovu a lakovaného dřeva, je její jednoduchost podtržena elegancí a luxusem.

Přirozený vzhled

Sedací souprava Escada nabízí přírodní vzhled díky svému provedení Sawana 14. Tento design využívá tónů hnědé a béžové, což dodává soupravě příjemnou a teplou atmosféru. Pokud hledáte do svého interiéru nový kus nábytku, který by působil přátelsky a neformálně, tato rohová sedací souprava vám určitě udělá radost.

Všestrannost v použití

Sedací souprava Escada bude dokonalým řešení pro všechny, kteří vyžadují pohodlné a pohodlné sezení. Díky svému tvaru U vám nabídne dostatek místa pro všechny členy rodiny i přátele. Během relaxace si tak můžete užít mírněji televizní seriál či film, ale současně budete moci toto místo využít i jako zázemí pro posezení se stolní hrou nebo jinou aktivitou.

Materiál

Rohová sedací souprava Escada je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a poskytuje tak komfortní a příjemné sezení. Příjemný povrch v kombinaci s pevným sedákem a opěradlem vám poskytne samo o sobě ideální pohodlí. Nábytek je plně odolný, takže se nemusíte obávat trvalého opotřebení. Díky své kvalitě a vysokému standardu můžete být jisti, že na rohovou sedací soupravu Escada se budete moci spolehnout po mnoho let.

Ukázka rohové sedací soupravy Escada – provedení Sawana 14
obrázek