Rubriky
CESTY

Přirozená krása: Masivní knihovna Kent II od Moebel Living


Jedinečná knihovna vyrobena z masivního sheeshamového dřeva

Unikátní knihovna Kent II od značky Moebel Living je skvělou volbou pro každého, kdo miluje přírodní materiály a zároveň potřebuje prostor na uskladnění knih, dekorací nebo jiných předmětů. Její masivní konstrukce z sheeshamového dřeva nabízí nejen mnoho úložného prostoru, ale také krásný přírodní vzhled.

Každý kus je vyráběn ručně a díky tomu je každý kus originál se vysoce propracovanými detaily, které dají vyniknout struktuře a přírodnímu vzhledu tohoto jedinečného materiálu.

Klasický a nadčasový vzhled

Knihovna Kent II je navržena v klasickém a nadčasovém stylu, který zapadne do interiéru jakéhokoliv domova. Tento model perfektně zapadne do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny a díky množství polic nabízí dostatek prostoru pro uskladnění knih, dokumentů a dalších věcí. Navíc, pokud máte zájem o doplnění interiéru dalším nábytkem ze stejnojmenné série, s knihovnou Kent II budete mít dokonalou harmónii.

Údržba

Tip pro údržbu: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ohromující doplněk pro váš domov

Pokud hledáte kvalitní, krásný a funkční nábytek, knihovna Kent II od Moebel Living je tou správnou volbou pro vás. Vysoká kvalita materiálů a ruční výroba zajišťují trvanlivost a unikátnost, kterou jen málokterý nábytek poskytne. Pokud se rozhodnete pro tuto knihovnu, určitě nebudete litovat.

ZDE najdete knihovnu Kent II od Moebel Living.

Kent II knihovna od Moebel Living

Kent II knihovna od Moebel Living

Kent II knihovna od Moebel Living