Rubriky
CESTY

Opviq Telko II černé – moderní stropní svítidlo s elegantním designem

Stropní svítidlo Telko je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní svítidlo, které krásně doplní jejich interiér. S jeho jedinečným tvarem se hodí do každé místnosti, bez ohledu na styl.

Nejkvalitnější materiál

Na výrobu tohoto svítidla byl použit nejkvalitnější materiál, kov. To znamená, že je velmi odolné a dlouhodobě vydrží. Barevná varianta tohoto svítidla je černá, která se hodí do mnoha interiérů.

Specifikace produktu:

Materiál: kov

Barva: černá

Styl: moderní

Typ závitu: 7 x E 27 Max 40 W

Rozměry:

Šířka: 88 cm

Výška: 114 cm

Průměr svítidla: 18 cm

Výška svítidla: 17 cm

Délka kabelu: 90 cm

Nastavitelná výška

Rozměr základní desky: 78 x 24 x 3 cm

Vyplní prostor každé místnosti

Stropní svítidlo Telko dokonale vyplní prostor obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo pracovny. Jeho tvar a barva se krásně kombinují s ostatními prvky interiéru a dávají celkovému dojmu tu správnou atmosféru.

Podívejte se i na další produkty ze série Telko.

Pokud se vám tento design líbí, určitě se podívejte i na další produkty ze série Telko. Tyto produkty jsou navzájem sladěné a proto vám pomohou vytvořit dokonalý celek.

Kde zakoupit svítidlo Telko II?

Pokud vás zaujalo svítidlo Telko II, navštivte webovou stránku Isolund.cz. Zde si můžete zakoupit toto svítidlo za velmi přijatelnou cenu. Na této stránce najdete také další produkty z kolekce Telko a mnoho dalších svítidel, které vám pomohou osvětlit vaše bydlení.

Interiér s moderním stropním svítidlem

Toto svítidlo je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vyplnit prostor moderním svítidlem s elegantním designem. S jeho jedinečným tvarem se hodí do každé místnosti a dodá vašemu interiéru tu správnou atmosféru. Pokud se tento design líbí i vám, navštivte webovou stránku Isolund.cz a zakupte si svítidlo Telko II za velmi přijatelnou cenu.