Rubriky
CESTY

Novinka na trhu – jídelní židle Tempo Kondela ENRA v tmavohnědé/černé barvě

Jídelní židle ENRA Vás oslní svým moderním designem.

Trh s nábytkem se stále vyvíjí a vždy se najdou novinky, které nás překvapí svým designem nebo vylepšenými funkcemi. Jednou z těchto novinek je jídelní židle Tempo Kondela ENRA v tmavohnědé/černé barvě.

Židle je čalouněná kvalitní tmavohnědou látkou a ekokůží.

Židle TEMPO KONDELA ENRA se pyšní elegantním designem, který se hodí do každého jídelního prostoru. Čalounění je vyrobeno z kvalitní tmavohnědé látky a ekokůže, která je pevná a odolná proti poškození. Díky této kombinaci vypadá židle velmi sofistikovaně a elegantně.

Stabilitu zajišťují černé kovové nohy.

Jedním z důležitých faktorů při výběru židle je její stabilita. A to Tempo Kondela ENRA má na 100%. Stabilitu zajišťují černé kovové nohy, které dokonale drží celou konstrukci a zajistí, že se židle nekýve.

Hloubka sedu: 40 cm.

Jelikož pohodlí je pro uživatele prioritou, je velice důležitá hloubka sedu. Jídelní židle Tempo Kondela ENRA má hloubku sedu 40 cm, díky čemuž je velice pohodlná a vhodná pro každou postavu.

Dodáváno v demontu.

Již nejednou se stalo, že po nákupu se problémy objevily až při sestavování. Tento problém Vás ale s jídelní židlí Tempo Kondela ENRA čekat nebude, jelikož ji dostanete v demontu. Po sestavení bude židle připravena k okamžitému použití.

Jídelní židle Tempo Kondela ENRA

Závěr

Jídelní židle Tempo Kondela ENRA v tmavohnědé/černé barvě je skvělá novinka na trhu, kterou by neměl nikdo podcenit. Elegantní design a kvalitní čalounění dokážou udělat ze židle hlavní kousek interiéru a právě kvůli tomu se tato židle velmi hodí do každé domácnosti. Vysoká stabilita a pohodlí jsou dalšími faktory, které z této židle dělají hit pro každého, kdo hledá kvalitní a moderní jídelní židli.