Rubriky
CESTY

Nová zelená sametová trojmístná pohovka pro luxusní relaxaci – MICADONI Alice 210 cm, pravá

Tato stylová trojmístná pohovka Alice bude působit jako dokonalý středobod každé místnosti. Organické tvary a minimální linie se spojují do sofistikovaného moderního vhledu. Díky sametovému čalounění se budete cítit, jako byste seděli na obláčku. Materiál je vyroben ze syntetických vláken, které jsou vysoce odolné proti oděru a zajišťují dlouhou životnost pohovky.

Zelená sametová trojmístná pohovka Alice

Oáza pohodlí v jednotném designu

Pohovka Alice je velmi pohodlná a díky své velikosti se na ni vejde pohodlně až tři osoby. V kombinaci s pufem ze stejné řady si vytvoříte ve vaší obývací místnosti oázu pohodlí a klidu v jednotném designu. Pohovka Alice je ideální pro večery strávené s rodinou a přáteli nebo pro relaxaci po pracovním dni.

Detail zelené sametové trojmístné pohovky Alice

Jak správně čistit pohovku Alice?

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Zde si můžete zakoupit zelenou sametovou trojmístnou pohovku Alice pro luxusní relaxaci!