Rubriky
CESTY

Manželská postel ALEX BOXSPRINGS 160×200 s ekokůží Soft 29 od ELTAP

Moderní manželská postel, kde každodenní vstávání i pro starší osoby je radost díky výšce ložné části postele, která je 60cm. Postel má moderní design a možnost výběru potahové látky postele. Postel je vyrobena z kombinace dřeva a LTD.

Co je Boxsprings?

Boxsprings je báječný vynález, jak z dobré postele udělat ještě lepší – s extra porcí pružení a přitom s maximálním důrazem na dokonalou ergonomii těla při spánku.

Pro starší osoby je to velká výhoda výšky ložné části postele pro lehčí vstávání (60cm). Pružiny Bonell + pěna – matrace (tvrdost H3) disponuje odnímatelným hypoalergenním a pratelným potahem na 40°. Postel je celočalouněná a rošt a matrace jsou v ceně.

Rozměr spací plochy: (ŠxH) – 160x200cm

Celkovévé rozměry

Výška spaní = 60cm, výška čela = 115cm, délka postele = 205cm, šířka postele = 165cm, topper pro dokonalý spánek = 4cm. LED osvětlení, které je na dálkové ovládání a lze měnit barvy podsvícení dokoupíte viz. podobné produkty.

Boxspring: vynikající odpružení, cirkulace vzduchu, pohodlné spaní. Potah: ekokůže Soft 29 (hlavní obrázek) -jemná ekokůže (umělá kůže), která je příjemná na dotek, snadno se čistí a je odolná proti oděru.

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

Barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.

Pokud hledáte moderní, pohodlnou a kvalitní manželskou postel, neváhejte sledovat nabídku na webových stránkách www.bestnabytek.cz