Rubriky
CESTY

Kvalitní šedý zahradní modul Mindo 100, šířka 160 cm, pro pravou stranu


Lehká, ale odolná hliníková konstrukce

Jedinečný zahradní modul Mindo 100 bude komfortním společníkem při chvilkách klidu a odpočinku v dlouhých letních dnech. Vzdušná hliníková konstrukce je lehkou, ale přesto odolnou a pevnou volbou, která bez problému splňuje náročné požadavky horkých letních dnů.

Zahradní modul Mindo 100

Kvalitní a odolná látka Sunbrella

Sedák i opěradlo jsou čalouněné látkou Sunbrella, která je odolná vůči vodě, povětrnostním vlivům i UV záření. Tato látka zaručuje, že váš zahradní modul bude vypadat jako nový i po mnoha týdnech používání.

Teakové dřevo pro jedinečný vzhled

Celkový design kompletuje výplň hliníkové konstrukce teakovým dřevem, které modulu dodává jedinečný vzhled. Toto dřevo je opatřeno certifikací FSC, takže máte jistotu, že pochází z odpovědných zdrojů.

Detail teakového dřeva na zahradním modulu Mindo 100

Komfortní posezení s područkou

Řada Mindo 100 vznikla pod taktovkou designéra Thomase E. Alkena, který si pro vás připravil další designové kousky ze stejné řady. Vytvořte si tak zahradní sezené podle vašich představ. Výplň na pravé straně přechází v područku, která maximalizuje už tak komfortní posezení.

Údržba zahradních modulů Mindo 100

Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.

Zahradní modul Mindo 100 je ideální volbou pro ty, kteří chtějí elegantní a kvalitní vybavení pro svou zahradu. Jeho jedinečný design, kvalitní materiály a odolnost vůči povětrnostním vlivům ho činí perfektní volbou pro letní posezení. Pokud chcete mít dokonalé posezení pod širým nebem, neváhejte a vyberte si tento zahradní modul na adrese: https://www.naradi-cz.cz/produkt/sedy-latkovy-zahradni-modul-mindo-100-160-cm-pravy.