Rubriky
CESTY

Krémový koberec z viskózy Mint Rugs Precious o rozměrech 200 x 300 cm


Milujete luxusní perské koberce?

Máme tu pro vás jednu lahůdku! Krémový koberec z viskózy Mint Rugs Precious je klasickým a elegantním kouskem, který dodá vašemu interiéru skvělý vzhled.

Neváhejte experimentovat s dekorací!

Tento koberec se hodí jak do rustikálně zařízeného domu, tak do moderního a minimalistického bytu. Jeho barva a vzor dodají kouzlo každému prostoru a jeho velikost rozměru 200 x 300 cm vynikne v každém interiéru.

O materiálu a vlastnostech koberce

Viskózové koberce jsou měkké a velmi příjemné na dotyk. Jejich absorpční schopnosti neumožňují vlhkosti zatímco nežmolkují se, nejsou antistatické a nezachytávají nečistoty. Potěší vás proto i snadností údržby.

Ve skutečnosti je barva koberece tmavší než na obrázku. Můžete si být jistí tím, že vám koberec značky Mint Rugs Precious bude sloužit dlouhou dobu a dodá vám pocit luxusu.

Pro získání tohoto kousku se můžete podívat na odkaz www.bestnabytek.cz/produkt/kremovy-koberec-z-viskozy-mint-rugs-precious-200-x-300-cm.

Obrázky:

Krémový koberec z viskózy Mint Rugs Precious o rozměrech 200 x 300 cm
Krémový koberec z viskózy Mint Rugs Precious o rozměrech 200 x 300 cm

Jestliže hledáte kousek, který dodá vašemu interiéru skvělý vzhled, doporučujeme vám tento krémový koberec z viskózy Mint Rugs Precious o rozměrech 200 x 300 cm. Budete s ním velmi spokojeni!