Rubriky
CESTY

Komoda FRAGILIS 2D4S v dubu artisan/černé barvě na nohách – kvalitní a stylový nábytek pro váš interiér!

Chcete si pořídit do vašeho domova nový a designový nábytek, který bude dokonalým doplňkem k vašemu stylu? Pak byste rozhodně neměli minout komodu FRAGILIS 2D4S, kterou nabízí renomovaný výrobce nábytku Isolund.

Komoda ze sektorové řady.

Tato dvoudveřová komoda s čtyřmi zásuvkami přináší do vašeho domova nejen prostor pro uložení věcí, ale také velmi elegantní vzhled. Zcela unikátní je provedení detailu dvířek s lamelami, které komodě dodávají nevídaný design a výraz.

Komoda dvoudveřová se čtyřmi zásuvkami s netradičním provedením detailu dvířek s lamelami.

Komoda FRAGILIS 2D4S je k dostání v nádherné barvě dub artisan/černá, která ji činí skvělým doplňkem moderního interiéru. Na této komodě jistě nebudete litovat peněz, jelikož její materiál, kvalitní lamino s ABS hranami, zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení.

Komoda je doplněna kovovými nohami v černé barvě.

Toto vynikající provedení může všechny vaše návštěvy překvapit a zároveň vám dodat pocit pohody a spokojenosti. Kovové nohy v černé barvě komoře dodávají na eleganci a designu, a to zejména v drtivé většině moderních interiérů.

Zásuvky jsou vybaveny kovovými pojezdy se systémem tichého dovírání.

Komoda FRAGILIS 2D4S rovněž nezklame v oblasti praktického využití úložného prostoru, jelikož tyto čtyři zásuvky jsou vybaveny kovovými pojezdy se systémem tichého dovírání. Tleskáme výrobci k tomuto drobnému, ale velmi praktickému detailu.

Barva: dub artisan/černá

V případě zájmu vás určitě potěší, že komodu FRAGILIS 2D4S si můžete objednat s rozměry 142,1 x 95,4 x 40,6 cm. Nábytek se dodává v demontu, což zemřete, ale zase budete moci sestavit nábytek sami a šetřit náklady na dopravu.

Materiál: kvalitní lamino s ABS hranami/lamely jsou vyrobeny z desky MDF

Komody této kategorie jsou velmi populární, především pravděpodobně kvůli vynikajícímu spojení cenové přístupnosti s moderním designovým provedením a kvalitním materiálem. Nábytek Isolund své výrobky výrobuje se spoustou důrazu na detaily, čímž záručí, že každému zákazníkovi bude poskytnout produkt, který jej naprosto zaujme.

interior

Pokud se vám líbí komoda FRAGILIS 2D4S, doporučujeme vám navštívit stránky Isolundu, kde si můžete prohlédnout jejich celý sortiment.

Dodáváno v demontu

Protože se jedná o nového hráče na trhu, Isolund nabízí své produkty nyní za velmi zajímavé ceny. Pokud vám u koupě Expres 24 záleží na kvalitě, jednoduše si můžete objednat tento kus nábytku, a to přímo z pohodlí vašeho domova. Pro více informací klikněte zde!