Rubriky
CESTY

Inzerce: Prodej čtyřmístné světle šedé látkové pohovky Devichy Caulus o délce 296 cm


Komfortní a nadčasový design

Čtyřmístná pohovka Caulus od značky Devichy zaujme již na první pohled svým komfortním vzhledem. Kolekce CAULUS je zlatou střední cestou mezi funkčností, pohodlím a nadčasovým stylem.

Maximální komfort z posezení zajišťují dva druhy elastické pěny a hypoalergenní silikonové peří – stejně měkké a pohodlné jako přírodní peří. Příjemné čalounění ze strukturované látky dodá pohovce vyšší úroveň pohodlí.

Elegantní design s moderním příklonem ke klasice

Vysoká, elegantně zakřivená kovová podnož jsou moderním příklonem ke klasickému designu 20. století. Nábytek z kolekce Caulus je opticky lehký a přitom nabízí dostatek místa k sezení a nezapomenutelné pohodlí pro členy rodiny.

Vhodná pro domácí i komerční prostory

Pohovka se díky systému čištění Easy Clean a vysokým martindale cyklům skvěle hodí také do komerčních prostor jako jsou například hotelové lobby. Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zvolte si barvu, která vám vyhovuje

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Čtyřmístná pohovka Devichy Caulus

Inzerujeme čtyřmístnou pohovku Caulus od značky Devichy. Toto pohodlné posezení je skvělým doplňkem pro rodinné i komerční prostory. Díky systému čištění a vysokým martindale cyklům se snadno udržuje v čistotě a vypadá vždy jako nové. Kromě toho nabízí i moderní design s elegantně zakřivenou kovovou podnoží. Vyberte si barvu, která vám nejvíce vyhovuje a užijte si s pohovkou Caulus mnoho nezapomenutelných chvil se svými blízkými.