Rubriky
CESTY

Hoorns mosazný kovový noční stolek – elegance a praktičnost do vaší ložnice!


Polemo – praktický noční stolek

Praktický noční stolek Polemo nejenže skvěle vypadá, ale navíc vám nabídne množství úložného prostoru. Najdete v něm dvě stejně velké zásuvky, které se otevírají pomocí kovových úchytek.

Elegance a praktičnost jsou základními parametry, které by měl noční stolek plnit. Pokud hledáte něco, co bude nejen krásné na pohled, ale bude i praktické a nabídne vám mnoho úložného prostoru, Hoorns mosazný kovový noční stolek Polemo je tou pravou volbou. Jeho moderní design v kombinaci s praktičností ocení každý, kdo rád mění vzhled své ložnice.

Kovové úchytky jsou vkusně zakomponovány do stylu nočního stolku a přestože jsou praktické, jsou také velmi dekorativním prvkem. Výborně se hodí k jemnému mosaznému povrchu, který zaujme svým leskem.

Úložný prostor

Nad zásuvkami je 14 cm vysoká prostorná police a jako druhou polici můžete použít vrchní desku stolku. Tím získáte praktický úložný prostor, kde se vejde třeba oblíbená kniha nebo poslední číslo oblíbeného časopisu.

Noční stolek Polemo vám tedy nabídne mnoho prostoru pro vše, co si potřebujete k vyspání nebo k relaxaci nechat vedle sebe. Krásný mosazný noční stolík bude dobře vypadat v každé ložnici, která vám nabídne uklidňující prostředí k odpočinku.

Využití nočního stolku Polemo

Pokud zrovna nepotřebujete noční stolek, může být Polemo využit také jako odkládací stolek a umístění například v obývacím pokoji nebo v předsíni. Jeho univerzálnost oceníte v každé místnosti, kde budete hledat elegantní řešení pro uložení svých věcí. Využijte tedy všech možností, které vám noční stolek Polemo nabízí.

Pokud jste zaujati všemi výhodami, které vám noční stolek Polemo nabízí, neváhejte a navštivte náš e-shop, kde si ho můžete objednat. Odkaz na produkt naleznete zde.

Noční stolek Polemo