Rubriky
CESTY

Falco Botník Flap 003 4KL – funkčnost a elegance v černém MAT provedení

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je to jen na Vás a Vašem prostoru.

Výjimečná kombinace funkčnosti a eleganci. Botník Flap 003 4KL od značky Falco je naprosto vynikající řešení pro každou předsíň nebo chodbu. Jeho černé matové provedení se snadno sladí s vaším interiérem a přitom neztrácí na své praktickosti.

Tento výrobek je prodáván na stránkách BREGA.cz. Najdete ho na https://www.brega.cz/produkt/falco-botnik-flap-003-4kl-cerny-mat-2.

Vyrobeno z odolného a snadno údržbatelného lamina

Jaký materiál použila značka Falco na výrobu tohoto botníku? Flap 003 4KL je vyroben z lamina. Jedná se o umělou hmotu, která má mnoho výhod. Je tvrdá, což zaručuje pevnost celé konstrukce a odolnost vůči otlačeninám a poškození. Tento materiál je také snadný na údržbu, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a je zase jako nový.

Krásný design s praktickými parametry

Botník Flap je skvělým řešením pro jakýkoliv interiér. Díky svému černému matovému provedení vypadá moderně a elegantně. Jeho rozměry jsou ideální pro úzké chodby, ale i pro větší předsíně. Botník Flap má výšku 162 cm, šířku 70 cm a hloubku pouhých 16,5 cm, díky čemuž je ideální do prostor, kde není dostatek místa.

Tento botník váží 30 kg a má záruku na 2 roky.

Falco Botník Flap 003 4KL

V balení je všechno potřebné pro montáž. Botník Flap 003 4KL je dodávaný v demontu, ale nemusíte se bát, že nebudete vědět co s ním. Součástí balení je samozřejmě i montážní návod včetně všech spojovacích prvků, takže si sestavení botníku poradí i ti, kteří nemají sestavování nábytku v malíčku.

Vyobrazené doplňky a dekorace na fotkách nejsou součástí výrobku.