Rubriky
CESTY

Eka Čalouněná postel Kanary – Kronos s úložným prostorem v červené barvě (02)

V. Kronos v červené barvě (02) dodá posteli moderní a živé vzhledem. Při výběru látka potahové látky na postel je důležité zohlednit celkový design interiéru. Látka Kronos se perfektně hodí do moderních interiérů, kde působí velmi elegantně a stylizovaně.

VĚTŠÍ KOMFORT SPANÍ DÍKY LAMELOVÉMU ROŠTU
Lamelový rošt posteli je základním a významným prvkem pro zajištění pohodlné a zdravé spánkové pozice. Lamelové rošty umožňují optimální podporu Vašeho těla při spánku a přizpůsobení se konkrétním potřebám a požadavkům spáčů. Rošt je také univerzální a vyhovuje pro použití se všemi typy matrací.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR S DŘEVĚNÝM RÁMEM
Čalouněná postel Kanary nabízí jako praktický doplněk také volbu úložného prostoru pod matrací. Úložný prostor je opatřený pevným dřevěným rámem, který poskytuje dostatek prostoru pro uskladnění všech Vašich věcí a zbytečných předmětů. Tento prostor lze snadno využít pro uskladněná povlečení, polštáře, deky či oblečení.

PROČ KUPUJEME ČALOUNĚNOU POSTEL KANARY
Čalouněná postel Kanary s úložným prostorem v barvě Kronos (02) je vybavena vším potřebným pro pohodlný a efektivní spánek. Moderní design postele se skvěle hodí do různých typů interiérů a látka Kronos dodává posteli elegantní a stylizovaný vzhled. Při nákupu postele máte také možnost si vybrat praktický úložný prostor, který poskytuje dostatek místa pro uskladnění všech Vašich věcí. Lamelový rošt zajišťuje optimální podporu Vašeho těla během spánku a přizpůsobuje se Vašim individuálním požadavkům. Navíc výběr látka potahové látky Kronos je velmi efektivní a odolná vůči opotřebení.

VÝHODY ČALOUNĚNÉ POSTELE KANARY
– Moderní elegantní design
– Příjemná a měkká látka potahové látky Kronos
– Univerzální lamelový rošt pro všechny druhy matrací
– Praktický úložný prostor s dřevěným rámem pro větší pohodlí v inter