Rubriky
CESTY

Dřezová baterie Grohe Essence New s vytahovací sprškou v provedení supersteel 30294DC0: špičková kvalita pro vaši kuchyni


Páková stojánková baterie

Dřezová baterie Grohe Essence New s vytahovací sprškou je pákovou stojánkovou baterií, která vám přinese vysokou kvalitu a designové provedení do vaší kuchyně. Díky svému praktickému provedení a výšce vodovodu si s ní snadno poradíte i s vyššími nádobami, hrníčky a podobně.

Vytahovací sprška

Největší předností této baterie od značky Grohe je její vytahovací sprška, která vám umožní snadné umytí všech potřebných předmětů. Můžete s ní pracovat takřka jako s hadicí, což je velké plus především při umývání nádobí nebo přípravě jídla.

Barevné provedení

Tato dřezová baterie je k dostání v barevném provedení supersteel, které ji dělá větším estetickým zážitkem pro oko. Navíc materiál, ze kterého je baterie vyrobena, je velmi kvalitní a odolný vůči poškození.

Dřezová baterie Grohe Essence New

Dřezová baterie Grohe Essence New s vytahovací sprškou v provedení supersteel 30294DC0 je značkovou baterií, která nemá obdoby. Pokud hledáte vysokou kvalitu a designové zpracování, pak je to právě možnost pro vás. Neotálejte a pořiďte si ji právě teď na skvelynabytek.cz.