Rubriky
CESTY

Designové nástěnné hodiny Euroart – barevné okouzlení pro váš domov

Chcete osvěžit vzhled vaší obývací nebo pracovny a hledáte neobvyklý prvek, který by udělal dojem? Nemusíte hledat dál. Nástěnné hodiny Euroart jsou řešením právě pro vás.

Nezáleží na tom, zda máte převážnou část interiéru laděnou do moderního minimalistického stylu, nebo preferujete rustikální prvky. Tyto nástěnné hodiny jsou jednoduché v cechu, ale velkým bonusem je barevné okouzlení jejich ciferníku.

Vícebarevná nástěnné hodiny od Euroart

Jak již název napovídá, největší kouzlo těchto hodin tkví v jejich barevném provedení. Z pestrobarevných variant si jistě vybere každý. Mimo jiné se ale dají pořídit ty s neobvyklým betonovým povrchem, který přidá interiéru syrový prvek. Naše doporučení? Zkuste se podívat na model GU-30×30 – Concrete II – 5003.

nástěnné hodiny Euroart

Při pohledu na tyto hodiny sice automaticky napadne, že se jedná o model, jehož design byl inspirován strojovou technikou, ale veganská kůže v kombinaci s ocelovými šrouby a vzorovaný ciferník dávají tomuto kusu jedinečný náboj.

Kde si nástěnné hodiny Euroart pořídit?

Pokud vás nástěnné hodiny od Euroart zaujaly, můžete si je objednat na stránkách kupsi nabytek, konkrétně na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/euroart-nastenne-hodiny-vicebarevna-2. Cena těchto hodin je více než přijatelná a pokud váš interiér potřebuje něco, co zvedne jeho úroveň o kousek výš, nepochybujte a zkuste tuto zajímavou variantu.

nástěnné hodiny Euroart

Vyberte si ten správný model a těšíme se na to, jak osvěží váš celkový interiérový dojem.