Rubriky
CESTY

Chystáte venkovní party? Zahradní stan INSTENT 3×3 m s bílými bočnicemi je tím pravým řešením!

Zahradní stan INSTENT je nezbytným prvkem pro vaši venkovní party. Jeho vysoká kvalita použitého materiálu zaručuje, že si užijete spoustu zábavy bez jakýchkoliv nevítaných překážek.

Kvalita materiálu

Stan INSTENT je odolný proti vodě a rzi, což znamená, že se nemusíte obávat, že by se vaše party musela přerušit kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám. Speciálně impregnovaný stření materiál pak blokuje až 98 % slunečního svitu a poskytuje tak UV ochranu.

Poskytuje ochranu proti slunečnímu záření.

Funkčnost a stabilita

Díky extra silným teleskopickým nohám a robustnímu nůžkovému rámu je zaručena nejvyšší stabilita a funkčnost. Zvětšené stojné tyče a extra stabilní kloubové spojky přispívají k tomu, že se nemusíte obávat o bezpečnost vašich hostů.

Nastavitelná výška

Stan je možné nastavit do pěti různých výškových pozic, a to od 310 do 340 cm. Výhodou při stavbě bude vysoce kvalitní klik systém a zajištění pomocí vnějších čepů s tažným kroužkem. Integrovaný centrální napínací sloupek zajistí podporu a stabilitu střechy altánu.

Technické údaje

Rozměry výrobku:3 x 3 m

Barva: bílá

Materiál: cca 300 g / m² 300D polyester (s dodatečným potahem z PVC)

Vodní sloupec: 2500 mm

Švy: utěsněné (podlepené)

Hmotnost: cca 17,8 kg

Materiál konstrukce: hliník

Rozměry teleskopických nohou: 30 x 30 mm

Obsah balení

1 x stan

2 x bočnice se 3 okny

2 x bočnice se zipem

1 x pojizdní

Tak neváhejte a pořiďte si jeden z těchto skvělých stanů na www.bestnabytek.cz, abyste si užili dokonalou venkovní atmosféru bez jakýchkoliv omezení.