Rubriky
CESTY

Bílá značka pro dokonalé osvětlení: Kouřově šedé závěsné světlo WLL ANSHIN S


Designový kousek do vašeho bydlení

Kouřově šedé závěsné světlo WLL ANSHIN je jedinečný designový kousek, který dodá vašemu interiéru útulnou a zajímavou atmosféru. Jeho originálně tvarované stínidlo z kouřově šedého skla je zavěšeno na plastovém kabelu, což dodává celému světlu lehkost.

Velikosti a barvy na výběr

Světlo je dostupné ve dvou velikostech, takže si můžete vybrat tu, která se bude nejlépe hodit do vašeho prostoru. Kromě toho je závěsné světlo dostupné i v zeleném barevném provedení, pokud hledáte něco výraznějšího.

Žárovka není součástí balení

Mějte na paměti, že žárovka není součástí balení. Pokud si chcete závěsné světlo rovnou namontovat a rozsvítit, musíte si žárovku dokoupit samostatně.

Umístění do interiéru

Závěsné světlo WLL ANSHIN je ideální do moderních interiérů, kde si jeho elegantní design může získat pozornost. Avšak díky svému jedinečnému vzhledu se hodí i do interiérů stylových a retro.

Správné osvětlení

Správné osvětlení je velmi důležité pro vzhled a atmosféru každého interiéru. Závěsné světlo WLL ANSHIN vám může pomoci nejen s osvětlením celé místnosti, ale i s vytvořením zajímavých stínů a efektů.

Pokud hledáte elegantní a moderní závěsné světlo, které prosvítí celou místnost a dodá jí dojem útulnosti, Kouřově šedé závěsné světlo WLL ANSHIN je ideální volbou pro vás. Zajímavý design, kouřově šedé sklo a lehký plastový kabel vám poskytnou perfektní kombinaci pro vaše vysněné osvětlení.

Zde si můžete závěsné světlo WLL ANSHIN S zakoupit.

Kouřově šedé závěsné světlo WLL ANSHIN S