Rubriky
CESTY

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem – stará mosaz MK321.5/9SM

Kohoutková stojánková BIDETOVÁ BATERIE s clic-clacem. V provedení stará mosaz. Výška baterie je 19 cm. Připojení flexi hadiček G 1/2″. Tato bidetová baterie je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a stylové řešení pro svou toaletu. Díky svému designu se hodí jak do moderních, tak do tradičních interiérů.

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem - stará mosaz MK321.5/9SM

Vlastnosti bidetové baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem:

  • Kohoutková stojánková baterie s clic-clacem
  • Provedení: stará mosaz
  • Výška baterie: 19 cm
  • Připojení: flexi hadičky G 1/2″

Tato bidetová baterie je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje prvotřídním povrchem v designu staré mosaze. Díky výšce 19 cm je dostatečně vysoká, aby umožnila snadné používání a manipulaci. Připojení pomocí flexi hadiček G 1/2″ zajišťuje snadné a rychlé připojení baterie.

Proč si pořídit bidetovou baterii RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem? Kromě kvalitního provedení nabízí tato bidetová baterie i další výhody. Díky svému designu a barvě dokáže dokonale sladit s dalšími koupelnovými doplňky a interiérem jako celkem. Je také velmi snadno ovladatelná a snadno se udržuje v čistotě.

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem - stará mosaz MK321.5/9SM

Závěr

Závěrem lze říct, že bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem v provedení stará mosaz MK321.5/9SM je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, stylovou a snadno ovladatelnou bidetovou baterii. Pokud hledáte designově promyšlenou baterii, která dokáže dokonale sladit s koupelnovou výbavou a interiérem, pak je tato bidetová baterie tou pravou volbou pro vás.

Nakupujte tuto bidetovou baterii a další kvalitní výrobky pro vaši koupelnu na srovnavacnabytku.cz a nechte se unášet kvalitou a prvotřídním designem.