Rubriky
CESTY

ASIR Dekorační polštářek na Vánoce: Velikost 43 cm z polyesteru a bavlny


O co jde?

Jedním z barevných a materiálních doplňků pro Vánoce může být dekorační polštářek. Pokud hledáte polštářek, který vás přivítá při příchodu domů symbolikou vánočního období, je možné, že jsme pro vás našli ideální variantu. Dekorační polštářek ASIR s motivem CHRISTMAS může být tou pravou volbou.

Produkt

Produkt nabízí firma Nábytekprozivot.cz na svých stránkách. Jde o polštářek, jehož rozměry jsou 43×43 cm. Takové rozměry mohou být vhodné pro využití jak na gauči v obývacím pokoji, tak i na posteli v ložnici. Motivem tohoto polštářku jsou Vánoce, což může pomoci k vytvoření vánoční atmosféry každému interiéru. Polštářek je vyroben z kombinace materiálu z 50% bavlny a 50% polyesteru. Podle informací na webu s ním lze prát a i žehlit. Vyplněn je kvalitní silikonovou výplní.

Proč bych si měl(a) ASIR Dekorační polštářek na Vánoce koupit?

Pokud patříte k těm, kteří rádi oživují interiér různými doplňky, ASIR Dekorační polštářek na Vánoce může být tou pravou volbou. Díky poutavému designu polštářek váš pokoj hned získá vánoční atmosféru. Při této atmosféře se může zlepšit i nálada a celkový pocit z útulnosti bydlení. Pokud jste zase praktičtí a chcete si ve svých věcech udržet pořádek, může mít výhodu i umytelná a žehlitelná tkanina, kterou tento polštářek disponuje.

Jaké jsou alternativy?

Dekorativní polštářky na trhu existují v různých podobách. Pokud hledáte vánoční motiv, můžete narazit na možnosti s různými motivy – vánoční stromek, zimní krajinky apod. U produktu ASIR jde o skloubení vánočních motivů a moderního designu, což z něj může dělat unikátní variantu. Pokud by vám ale nevyhovoval rozdílný design, nebo byste chtěli ještě více vánoční atmosféry, mohou pomoci polštářky s novoročními motivy.

Jak si ASIR Dekorační polštářek na Vánoce mohu objednat?

Pokud byste měli zájem o tento polštářek, můžete navštívit stránky Nábytekprozivot.cz, na kterých bude produkt v době psaní článku za cenu 299 Kč. V případě, že je na stránce produktu dostupnost nízká nebo nulová, můžete zkusit jeden z mnoha jiných e-shopů, které nabízí podobné produkty.

Vytvořte celkovou atmosféru svého interiéru díky naprosto unikátní zimní kolekci.

Rychle a snadno ozvláštněte váš dům i na náročné Vánoce.

ASIR Dekorační polštářek na Vánoce